Erich Kästner - Csík Csaba - Juhász Ottó: 

A két Lotti
 
  Mesemusical
 
Palffy karmester úr apa - Kósa Zsolt
Körner asszony anya - Keönch Anna
Rézi házvezetőnő – Bessenyei Emma
Irene Gerlach kisasszony - Müller Zsófi
Gabele úr festő - Kántor Zoli
Gerda kisasszony tanár – 
Ulrike kisasszony tanár - Manyasz Erika
Hanna kisasszony tanár – Koffler Gizi
Wagenthalerné boltos – Lipcsey Colini Bori
Strobl tanácsos – Kassai László
 
Gyerekek:
 
Luise Palffy - Jankovics Katalin
Lotte Körner - Jankovics Bernadett
Trude – Vojtkó Panni - Földesi Klára
Brigitte  - Csekei Fruzsina - Deák Angéla
Steffie – Némethi Lídia - Neirabi N. Fanni
Anni – Makuszovich Eliza - Némethi Dorottya
 
VALAMINT A HOMOKTÖVIS ÁLLTALÁNOS ISKOLA TANULÓI
Rendezte – Csík Csaba
 
A klasszikusokkal általában az a helyzet, hogy sokan olvasták őket, és kevesen emlékeznek rájuk. Ebből a szempontból Erich Kästner regénye feltétlenül klasszikusnak számít: "Ja, az a két ikerlány, akik elcserélik magukat." A regény bájos történetének mélyén igazi dráma lapul, ami, ha kellő tiszteletlenséggel kipiszkáljuk, színpadra kívánkozik. Az ikrek, akiket egy válás még csecsemőként szétválasztott egymástól, kamaszodó korban véletlenül találkoznak, és úgy döntenek, hogy rendbe rakják a dolgot. Nemcsak a maguk dolgát, hanem a szüleikét is, ők elég gyávák, elég gyengék ahhoz, hogy belenyugodjanak a rosszba. Ugye ismerős, ugye aktuális? Mivel nagyon szeretjük a derűsen végződő történeteket, Lotte és Luise fáradozását siker koronázza. Az illúzió fokozhatatlan, hiszen a két Lottit valóságos ikerpár alakítja a színpadon.
 

 

Előadásaink 2019-ben:

 

2019
 
 
Február 13, szerda
10:30 – Ágacska – Bonyhád
 
---------------------------------
 
Február 14, csütörtök
9:30 - 11:00 és 12:30 – Ágacska – Mohács
 
--------------------------------
 
Február 19, kedd
13:30 - Légy jó - Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
Február 22, péntek
Légy jó - Kisvárda 2 db előadás
11,00 és 14,30
KISVÁRDAI VÁRSZÍNHÁZ ÉS MŰVÉSZETEK HÁZA 
4600 Kisvárda, Flórián tér 20
 
-----------------------------------------------
 
Február 26, kedd
14,30 – Gózon – Kincskereső 
 
--------------------------------------------------
 

Március 01, péntek

14,00 – Visegrád gyerek bérlet 01

Ágacska 

 
-----------------------------------------------------------

március 09, szombat

11,00 – Soroksár

A vitéz szabólegény

--------------------------------------------------------------------

Március 11
10:00 és 13:30 – Császár új ruhája – Dunakeszi
 
-------------------------------------------------------------
 
Március 12
10:00 és 13:30 – Császár új ruhája - Dunakeszi
 
 
--------------------------------------------------------------
 
Áprlis 04
Léla szeme
15,00 és 19,00 -kor UP rendezvény terem
 
-------------------------------------------------------------
 
Április 05, péntek
14,00 – Visegrád gyerek bérlet 02
Vitéz szabólegény
 
-----------------------------------------------
 

Április 27, szombat

11,00 – Soroksár

Csupaháj

--------------------------------------------------------------

Május 03, péntek
14,00 – Visegrád gyerek bérlet 03
Csupaháj
 
-------------------------------------------
 
május 16, csütörtök 
Csizmás 
10,00 - Sárisáp Műv. Ház Könvtár Malom Utca 3. 
 
-------------------------------------
Május 18, 
Ágacska
14,30 - Sátoraljaújhely
------------------------------------------
Május 25, szombat
Lúdas Matyi
14,45 - Sátoraljaújhely
 
----------------------------------------------------
 
Június 09, vasárnap
Döbrököz
16,00 - Ludas
20,00 - Egri csillagok
 
-----------------------------------------------
 
július 10, szerda
vitéz szabó 10,00-kor
Újpest - UGYIH
 
--------------------------------------
Június 23, vasárnap
Panni -10,00-kor – Csillebérc
 
----------------------------------------------
 

július 10, szerda

vitéz szabó 10,00-es kezdés Újpest - UGYIH

--------------------------------------
 
július 14, vasárnap 10,00-kor
Ágacska Csillebérc 
--------------------------------------
Július 20 
Plafonon túl - SPIRIT
---------------------------------
Augusztus 07 
10,00-kor ÁGACSKA 
Újpest UGYIH
 
----------------------------------------
Augusztus 10, szombat
10,00-kor Panni (pótlás) Csillebérc
----------------------------
Augusztus 18, vasárnap
10,00 – Csupaháj - Csillebérc
----------------------------------
Augusztus 22, csütörtök
20,00 – Léla - Csillebérc
 
-----------------------------
Augusztus 24 
Mátészalka 
16,00- Ludas
17,00-kor Lónak vélt
 
-----------------------------------------------
 
augusztus 31. szombat
Ágacska kb. 10:00 órakor / Baracska
----------------------------
 
Szeptember 07, szombat
10:30 - Panni és az álommanók - Nadap
15,00 – Ágacska - Pilisborosjenő
20,00 – Légy jó Pilisborosjenő
----------------------------------
 
Október 03, csütörtök
LUDAS - 16,00.- kor 
Dunakeszi 2120 Fóti út 75
 
---------------------------------
 Október 05. szombat, 
11 órától PANNI - REX - Állatok világnapja 
---------------------------
Október 07, hétfő 
13:30 - ÖRDÖG – Százhalombatta
 
----------------------
 
Október 08, kedd 
13:30 - ÖRDÖG – Százhalombatta
 
 
Kispest KMO
09.15 és 11,00-kor – Ágacska 
 
---------------------------------------
 
 
Október 11, péntek
Légy jó Esztergom 17,00-kor
 
-----------------------------------
 
 
Október 15, kedd 
11,00-kor - KMO Ágacska
 
 
----------------------------------------------
 

Október 17, csütörtök

Légy jó 14,00 – Mosonmagyaróvár

és talán 17,00-kor is

--------------------------------

október 19. szombat, 
HOLLE – 16,00 óra – Esztergom
 

-----------------------------------

október 21, hétfő      
10,00 – kor Visegrád - Ludas Matyi
 
--------------------------------------------
 
október 23, szerda
18,00-kor Újpest - városháza vers 
------------------------------------
Október 24, csütörtök
Plafon - Spirit
----------------------------------------
 
November 11, hétfő 
13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
November 12, kedd 
13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
 
November 13, szerda 
10:00 és 13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
-------------------------------------------------
November 14, csütörtök 
10:00 és 14:00– ÖRDÖG – Dunakeszi
 
 
10 órakor A császár új ruhája
KMO Kispest 

lehet, hogy kettő, akkor - 09,15 és 11,00

-------------------------------------------------
November 19, kedd 
10:30 – ÖRDÖG – Bonyhád
 
--------------------------------------------
 
November 20, szerda 
9:30 és 11:00 és 12:30 - ÖRDÖG – Mohács
 
-------------------------------------------
December 5, csütörtök
17:00 óra – Mikulás – Esztergom
 
---------------------------------------------------
 
December 9, hétfő         
10,00 – Visegrád – A feledékeny Mikulás
--------------------------------------
 
2020
 

Február 10, hétfő

Bambi – Visegrád 10,00-kor

-----------------------------------
Február 24 
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta
 
-----------------------
 
Február 25  
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta
 
--------------------
 
Február 26
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta TARTALÉK
 

EGRI CSILLAGOK – 14:30 - Nagykanizsa

 
-------------------------
 
Március 10,
BAMBI - 10:00 és 13:30 Gödöllő
 
------------------------------
 
Március 11.  
BAMBI - 10:00 és 13:30 Gödöllő
 
-------------------------------
 
Március 12, 
BAMBI - 13:30 Gödöllő TARTALÉK
 
--------------------------
 
Március 17
BAMBI - 10:00 és 14:00 – Dunakeszi
 
-------------------------------
 
Március 18
BAMBI - 10:30 – Bonyhád
 
 
----------------------------------
 
Március 19
BAMBI - 09:30 és 11:00 és 12:30 – Mohács
 
 
---------------------
 
Március 22
Egri csillagok - Miskolc - MUHA 16,00-kor
 
---------------------------------------
 

Április 06, hétfő

10,00-kor – Visegrád - Az ördög varázsbotja

Elérhetőség

szepernoszinhaz Budapest 1045. Pozsonyi u. 4 / F. +36709536993 szinovalgyula@gmail.com