Anga-Kakszi István

 

OBSITOS KATONA - (A csodálatos tűzszerszám)

2009

 

Matyi - Ludas Matyi 

( 2005)

 

Janó Manó - Ágacska 

(2007)

 

Hoppmester - Csizmás Kandúr 

(2002)

 

PORTHOS - (A négy muskétás)

2017

 

Előadásaink 2019-ben:

 

2019
 
 
Február 13, szerda
10:30 – Ágacska – Bonyhád
 
---------------------------------
 
Február 14, csütörtök
9:30 - 11:00 és 12:30 – Ágacska – Mohács
 
--------------------------------
 
Február 19, kedd
13:30 - Légy jó - Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
Február 22, péntek
Légy jó - Kisvárda 2 db előadás
11,00 és 14,30
KISVÁRDAI VÁRSZÍNHÁZ ÉS MŰVÉSZETEK HÁZA 
4600 Kisvárda, Flórián tér 20
 
-----------------------------------------------
 
Február 26, kedd
14,30 – Gózon – Kincskereső 
 
--------------------------------------------------
 

Március 01, péntek

14,00 – Visegrád gyerek bérlet 01

Ágacska 

 
-----------------------------------------------------------

március 09, szombat

11,00 – Soroksár

A vitéz szabólegény

--------------------------------------------------------------------

Március 11
10:00 és 13:30 – Császár új ruhája – Dunakeszi
 
-------------------------------------------------------------
 
Március 12
10:00 és 13:30 – Császár új ruhája - Dunakeszi
 
 
--------------------------------------------------------------
 
Áprlis 04
Léla szeme
15,00 és 19,00 -kor UP rendezvény terem
 
-------------------------------------------------------------
 
Április 05, péntek
14,00 – Visegrád gyerek bérlet 02
Vitéz szabólegény
 
-----------------------------------------------
 

Április 27, szombat

11,00 – Soroksár

Csupaháj

--------------------------------------------------------------

Május 03, péntek
14,00 – Visegrád gyerek bérlet 03
Csupaháj
 
-------------------------------------------
 
május 16, csütörtök 
Csizmás 
10,00 - Sárisáp Műv. Ház Könvtár Malom Utca 3. 
 
-------------------------------------
Május 18, 
Ágacska
14,30 - Sátoraljaújhely
------------------------------------------
Május 25, szombat
Lúdas Matyi
14,45 - Sátoraljaújhely
 
----------------------------------------------------
 
Június 09, vasárnap
Döbrököz
16,00 - Ludas
20,00 - Egri csillagok
 
-----------------------------------------------
 
július 10, szerda
vitéz szabó 10,00-kor
Újpest - UGYIH
 
--------------------------------------
Június 23, vasárnap
Panni -10,00-kor – Csillebérc
 
----------------------------------------------
 

július 10, szerda

vitéz szabó 10,00-es kezdés Újpest - UGYIH

--------------------------------------
 
július 14, vasárnap 10,00-kor
Ágacska Csillebérc 
--------------------------------------
Július 20 
Plafonon túl - SPIRIT
---------------------------------
Augusztus 07 
10,00-kor ÁGACSKA 
Újpest UGYIH
 
----------------------------------------
Augusztus 10, szombat
10,00-kor Panni (pótlás) Csillebérc
----------------------------
Augusztus 18, vasárnap
10,00 – Csupaháj - Csillebérc
----------------------------------
Augusztus 22, csütörtök
20,00 – Léla - Csillebérc
 
-----------------------------
Augusztus 24 
Mátészalka 
16,00- Ludas
17,00-kor Lónak vélt
 
-----------------------------------------------
 
augusztus 31. szombat
Ágacska kb. 10:00 órakor / Baracska
----------------------------
 
Szeptember 07, szombat
10:30 - Panni és az álommanók - Nadap
15,00 – Ágacska - Pilisborosjenő
20,00 – Légy jó Pilisborosjenő
----------------------------------
 
Október 03, csütörtök
LUDAS - 16,00.- kor 
Dunakeszi 2120 Fóti út 75
 
---------------------------------
 Október 05. szombat, 
11 órától PANNI - REX - Állatok világnapja 
---------------------------
Október 07, hétfő 
13:30 - ÖRDÖG – Százhalombatta
 
----------------------
 
Október 08, kedd 
13:30 - ÖRDÖG – Százhalombatta
 
 
Kispest KMO
09.15 és 11,00-kor – Ágacska 
 
---------------------------------------
 
 
Október 11, péntek
Légy jó Esztergom 17,00-kor
 
-----------------------------------
 
 
Október 15, kedd 
11,00-kor - KMO Ágacska
 
 
----------------------------------------------
 

Október 17, csütörtök

Légy jó 14,00 – Mosonmagyaróvár

és talán 17,00-kor is

--------------------------------

október 19. szombat, 
HOLLE – 16,00 óra – Esztergom
 

-----------------------------------

október 21, hétfő      
10,00 – kor Visegrád - Ludas Matyi
 
--------------------------------------------
 
október 23, szerda
18,00-kor Újpest - városháza vers 
------------------------------------
Október 24, csütörtök
Plafon - Spirit
----------------------------------------
 
November 11, hétfő 
13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
November 12, kedd 
13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
---------------------------------------------------
 
 
November 13, szerda 
10:00 és 13:30 – ÖRDÖG – Gödöllő
 
-------------------------------------------------
November 14, csütörtök 
10:00 és 14:00– ÖRDÖG – Dunakeszi
 
 
10 órakor A császár új ruhája
KMO Kispest 

lehet, hogy kettő, akkor - 09,15 és 11,00

-------------------------------------------------
November 19, kedd 
10:30 – ÖRDÖG – Bonyhád
 
--------------------------------------------
 
November 20, szerda 
9:30 és 11:00 és 12:30 - ÖRDÖG – Mohács
 
-------------------------------------------
December 5, csütörtök
17:00 óra – Mikulás – Esztergom
 
---------------------------------------------------
 
December 9, hétfő         
10,00 – Visegrád – A feledékeny Mikulás
--------------------------------------
 
2020
 

Február 10, hétfő

Bambi – Visegrád 10,00-kor

-----------------------------------
Február 24 
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta
 
-----------------------
 
Február 25  
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta
 
--------------------
 
Február 26
BAMBI - 13:30 – Százhalombatta TARTALÉK
 

EGRI CSILLAGOK – 14:30 - Nagykanizsa

 
-------------------------
 
Március 10,
BAMBI - 10:00 és 13:30 Gödöllő
 
------------------------------
 
Március 11.  
BAMBI - 10:00 és 13:30 Gödöllő
 
-------------------------------
 
Március 12, 
BAMBI - 13:30 Gödöllő TARTALÉK
 
--------------------------
 
Március 17
BAMBI - 10:00 és 14:00 – Dunakeszi
 
-------------------------------
 
Március 18
BAMBI - 10:30 – Bonyhád
 
 
----------------------------------
 
Március 19
BAMBI - 09:30 és 11:00 és 12:30 – Mohács
 
 
---------------------
 
Március 22
Egri csillagok - Miskolc - MUHA 16,00-kor
 
---------------------------------------
 

Április 06, hétfő

10,00-kor – Visegrád - Az ördög varázsbotja

Elérhetőség

szepernoszinhaz Budapest 1045. Pozsonyi u. 4 / F. +36709536993 szinovalgyula@gmail.com